Discuri frana MAZDA CX-5

Afisez 1 - 26 din 26 produse

Disc frana ABE C43043ABE

Cod produs: C43043ABE
-10% Disc frana ABE C43043ABE
ABE
Janta, numar gauri 5
Grosime disc frâna [mm] 10
Grosime minima [mm] 8
150 RON
135 RON

Disc frana OPTIMAL BS-9098C

Cod produs: BS-9098C
-10% Disc frana OPTIMAL BS-9098C
OPTIMAL
Fitting Position Rear Axle
Brake Disc Type Solid
Diameter [mm] 303
153 RON
138 RON

Disc frana MOTAQUIP LVBD1702

Cod produs: LVBD1702
-10% Disc frana MOTAQUIP LVBD1702
MOTAQUIP
Diameter [mm] 303
Height [mm] 39
Weight [kg] 4.858
176 RON
159 RON

Disc frana DELPHI BG4567C

Cod produs: BG4567C
-10% Disc frana DELPHI BG4567C
DELPHI
Diameter [mm] 303
Centering Diameter [mm] 68
Depth [mm] 39.5
189 RON
170 RON
-10% Disc frana HERTH BUSS JAKOPARTS J3313038
HERTH BUSS JAKOPARTS
203 RON
183 RON

Disc frana BLUE PRINT ADM543124

Cod produs: ADM543124
-10% Disc frana BLUE PRINT ADM543124
BLUE PRINT
Grosime disc frâna [mm] 10
Janta, numar gauri 1
Numarul gaurilor de fixare 5
203 RON
183 RON

Disc frana TRW DF8053

Cod produs: DF8053
-10% Disc frana TRW DF8053
TRW
Brake Disc Type Solid
Diameter [mm] 303
Brake Disc Thickness [mm] 10
208 RON
188 RON

Disc frana ABE C33090ABE

Cod produs: C33090ABE
-10% Disc frana ABE C33090ABE
ABE
Partea de montare punte fata
Diametru [mm] 297
Înaltime [mm] 47,5
216 RON
194 RON

Disc frana BOSCH 0 986 479 V04

Cod produs: 0 986 479 V04
-10% Disc frana BOSCH 0 986 479 V04
BOSCH
Diametru [mm] 303
Grosime disc frâna [mm] 10
Grosime minima [mm] 8
227 RON
204 RON
-10% Disc frana HERTH BUSS JAKOPARTS J3303020
HERTH BUSS JAKOPARTS
Suprafata acoperit (cu un strat protector)
264 RON
238 RON

Disc frana BOSCH 0 986 479 B15

Cod produs: 0 986 479 B15
-10% Disc frana BOSCH 0 986 479 B15
BOSCH
Diametru [mm] 297
Grosime disc frâna [mm] 28
Grosime minima [mm] 26
270 RON
243 RON

Disc frana TRW DF8052

Cod produs: DF8052
-10% Disc frana TRW DF8052
TRW
Brake Disc Type Vented<br/>Diameter [mm]
284 RON
256 RON

Disc frana ZIMMERMANN 370.3056.20

Cod produs: 370.3056.20
-10% Disc frana ZIMMERMANN 370.3056.20
ZIMMERMANN
Tip disc frâna plin
Suprafata acoperit (cu un strat protector)
Diametru exterior 303
293 RON
263 RON

Disc frana DELPHI BG4562C

Cod produs: BG4562C
-10% Disc frana DELPHI BG4562C
DELPHI
Diameter [mm] 297
Centering Diameter [mm] 68
Depth [mm] 51.5
302 RON
272 RON

Disc frana ATE 24.0110-0381.1

Cod produs: 24.0110-0381.1
-10% Disc frana ATE 24.0110-0381.1
ATE
Diametru [mm] 303
Grosime disc frâna [mm] 10
Grosime minima [mm] 8
312 RON
280 RON

Disc frana TEXTAR 92242703

Cod produs: 92242703
-10% Disc frana TEXTAR 92242703
TEXTAR
Tip disc frâna plin
Diametru [mm] 303
Grosime disc frâna [mm] 10
313 RON
281 RON

Disc frana BLUE PRINT ADM543123

Cod produs: ADM543123
-10% Disc frana BLUE PRINT ADM543123
BLUE PRINT
Grosime disc frâna [mm] 28
Janta, numar gauri 1
Numarul gaurilor de fixare 5
323 RON
290 RON

Disc frana BREMBO 08.C425.11

Cod produs: 08.C425.11
-10% Disc frana BREMBO 08.C425.11
BREMBO
Surface Coated
Centering Diameter [mm] 68
Number of Holes 5
347 RON
313 RON

Disc frana ZIMMERMANN 370.3050.20

Cod produs: 370.3050.20
-10% Disc frana ZIMMERMANN 370.3050.20
ZIMMERMANN
Tip disc frâna ventilat interior
Suprafata acoperit (cu un strat protector)
Diametru exterior 297
408 RON
367 RON

Disc frana ATE 24.0128-0277.1

Cod produs: 24.0128-0277.1
-10% Disc frana ATE 24.0128-0277.1
ATE
Diameter [mm] 297
Brake Disc Thickness [mm] 28
Minimum thickness [mm] 26
414 RON
372 RON

Disc frana TEXTAR 92257403

Cod produs: 92257403
-10% Disc frana TEXTAR 92257403
TEXTAR
Tip disc frâna ventilat interior
Diametru [mm] 297
Grosime disc frâna [mm] 28
420 RON
378 RON

Disc frana TEXTAR 92295003

Cod produs: 92295003
-10% Disc frana TEXTAR 92295003
TEXTAR
Brake Disc Type Externally Vented
Diameter [mm] 297
Brake Disc Thickness [mm] 28
448 RON
403 RON

Disc frana FERODO DDF2609C

Cod produs: DDF2609C
-10% Disc frana FERODO DDF2609C
FERODO
Diameter [mm] 303
Height [mm] 39.5
Weight [kg] 9.5
470 RON
423 RON

Disc frana ZIMMERMANN 370.4403.20

Cod produs: 370.4403.20
-10% Disc frana ZIMMERMANN 370.4403.20
ZIMMERMANN
Brake Disc Type Externally Vented
Surface Coated
Outer diameter [mm] 297
479 RON
431 RON

Disc frana ZIMMERMANN 370.3050.52

Cod produs: 370.3050.52
-10% Disc frana ZIMMERMANN 370.3050.52
ZIMMERMANN
Tip disc frâna perforat, ventilat interior
Suprafata acoperit (cu un strat protector)
Diametru exterior 297
674 RON
607 RON

Disc frana FERODO DDF2463C

Cod produs: DDF2463C
-10% Disc frana FERODO DDF2463C
FERODO
Diameter [mm] 297
Height [mm] 51.8
Weight [kg] 16.47
925 RON
833 RON