Discuri frana OPEL Ampera

Afisez 1 - 24 din 24 produse

Disc frana ABE C40015ABE

Cod produs: C40015ABE
-10% Disc frana ABE C40015ABE
ABE
Diametru [mm] 292
Numar gauri 5
Grosime disc frâna [mm] 12
183 RON
165 RON

Disc frana KAMOKA 103195

Cod produs: 103195
-10% Disc frana KAMOKA 103195
KAMOKA
Diametru [mm] 292
Grosime disc frâna [mm] 12
Grosime minima [mm] 10
191 RON
172 RON

Disc frana MOTAQUIP LVBD1533

Cod produs: LVBD1533
-10% Disc frana MOTAQUIP LVBD1533
MOTAQUIP
Diameter [mm] 292
Height [mm] 46
Weight [kg] 5.3
206 RON
185 RON

Disc frana BOSCH 0 986 479 646

Cod produs: 0 986 479 646
-10% Disc frana BOSCH 0 986 479 646
BOSCH
Diametru [mm] 291,8
Grosime disc frâna [mm] 12,1
Grosime minima [mm] 10
206 RON
186 RON

Disc frana MOTAQUIP LVBD1531

Cod produs: LVBD1531
-10% Disc frana MOTAQUIP LVBD1531
MOTAQUIP
Diameter [mm] 300
Height [mm] 46
Weight [kg] 5.2
235 RON
212 RON

Disc frana BOSCH 0 986 479 C58

Cod produs: 0 986 479 C58
-10% Disc frana BOSCH 0 986 479 C58
BOSCH
Diametru [mm] 292,2
Grosime disc frâna [mm] 12
Grosime minima [mm] 10
247 RON
222 RON

Disc frana ABE C30024ABE

Cod produs: C30024ABE
-10% Disc frana ABE C30024ABE
ABE
Diametru [mm] 300
Numar gauri 5
Grosime disc frâna [mm] 26
248 RON
223 RON

Disc frana COMLINE ADC1153V

Cod produs: ADC1153V
-10% Disc frana COMLINE ADC1153V
COMLINE
Partea de montare punte fata
Înaltime [mm] 45,5
Tip disc frâna ventilat interior
258 RON
232 RON

Disc frana ZIMMERMANN 430.2624.20

Cod produs: 430.2624.20
-10% Disc frana ZIMMERMANN 430.2624.20
ZIMMERMANN
Tip disc frâna plin
Suprafata acoperit (cu un strat protector)
Diametru exterior 292
265 RON
238 RON

Disc frana TEXTAR 92205703

Cod produs: 92205703
-10% Disc frana TEXTAR 92205703
TEXTAR
Tip disc frâna plin
Diametru [mm] 292,2
Grosime disc frâna [mm] 12
270 RON
243 RON

Disc frana OPTIMAL BS-8316HC

Cod produs: BS-8316HC
-10% Disc frana OPTIMAL BS-8316HC
OPTIMAL
Fitting Position Front Axle
Brake Disc Type Vented
Rim Size [in] 16
277 RON
249 RON

Disc frana KROTTENDORF KRO-BD7923

Cod produs: KRO-BD7923
-10% Disc frana KROTTENDORF KRO-BD7923
KROTTENDORF
Suprafata lacuit
Tip disc frâna ventilat
Diametru [mm] 299,9
284 RON
256 RON

Disc frana TRW DF7923

Cod produs: DF7923
-10% Disc frana TRW DF7923
TRW
Suprafata lacuit
Tip disc frâna ventilat
Diametru [mm] 299,9
298 RON
268 RON

Disc frana BREMBO 08.B351.11

Cod produs: 08.B351.11
-10% Disc frana BREMBO 08.B351.11
BREMBO
pentru numar articol 08.B351.11
Tip disc frâna plin
Diametru [mm] 292
309 RON
278 RON

Disc frana ATE 24.0112-0189.1

Cod produs: 24.0112-0189.1
-10% Disc frana ATE 24.0112-0189.1
ATE
Diametru [mm] 292
Grosime disc frâna [mm] 12
Grosime minima [mm] 10
327 RON
295 RON

Disc frana BOSCH 0 986 479 644

Cod produs: 0 986 479 644
-10% Disc frana BOSCH 0 986 479 644
BOSCH
Diametru [mm] 300
Grosime disc frâna [mm] 26
Grosime minima [mm] 23
353 RON
318 RON

Disc frana TEXTAR 92205605

Cod produs: 92205605
-10% Disc frana TEXTAR 92205605
TEXTAR
Brake Disc Type Internally Vented
Diameter [mm] 300
Brake Disc Thickness [mm] 26
406 RON
365 RON

Disc frana BOSCH 0 986 479 C56

Cod produs: 0 986 479 C56
-10% Disc frana BOSCH 0 986 479 C56
BOSCH
Diametru [mm] 299,9
Grosime disc frâna [mm] 26
Grosime minima [mm] 23
438 RON
394 RON

Disc frana FERODO DDF1871C

Cod produs: DDF1871C
-10% Disc frana FERODO DDF1871C
FERODO
Diameter [mm] 292
Height [mm] 45
Weight [kg] 11.11
438 RON
395 RON

Disc frana BREMBO 09.B356.11

Cod produs: 09.B356.11
-10% Disc frana BREMBO 09.B356.11
BREMBO
pentru numar articol 09.B356.11
Tip disc frâna ventilat interior
Diametru [mm] 300
446 RON
402 RON

Disc frana ZIMMERMANN 430.2623.20

Cod produs: 430.2623.20
-10% Disc frana ZIMMERMANN 430.2623.20
ZIMMERMANN
Tip disc frâna ventilat interior
Procesare continut ridicat de carbon
Suprafata acoperit (cu un strat protector)
458 RON
412 RON

Disc frana ATE 24.0126-0166.1

Cod produs: 24.0126-0166.1
-10% Disc frana ATE 24.0126-0166.1
ATE
Diametru [mm] 300
Grosime disc frâna [mm] 26
Grosime minima [mm] 23
589 RON
531 RON

Disc frana FERODO DDF1870

Cod produs: DDF1870
-10% Disc frana FERODO DDF1870
FERODO
Partea de montare punte fata
Diametru [mm] 300
Înaltime [mm] 45,5
615 RON
553 RON

Disc frana ATE 24.0326-0166.1

Cod produs: 24.0326-0166.1
-10% Disc frana ATE 24.0326-0166.1
ATE
Diametru [mm] 300
Grosime disc frâna [mm] 26
Grosime minima [mm] 23
768 RON
691 RON